Facebook Marketing

Prowadzenie Fanpage na Facebooku czyli budowanie zaangażowanej społeczności i wzbudzanie zaufania potencjalnych Klientów poprzez przemyślane treści.

Strona firmowa na Facebooku to absolutna konieczność niezależnie od tego jak duży jest Twój biznes, czy jesteś jednoosobową firmą, czy zatrudniasz wiele osób oraz jak dużą sprzedaż generujesz. Twoja strona powinna być spójna i estetyczna, przekazywać wartościowe treści i wzbudzać zainteresowanie dzięki ładnym zdjęciom.

Cennik

Cennik ustalany jest indywidualnie bo każda restauracja jest inna i ma inne potrzeby. Nie ma dwóch identycznych miejsc, dlatego nie ma mowy o jednolitej ofercie idealnej dla każdego. Każdorazowo niezbędny jest audyt czyli przyjrzenie się jak wygląda Twój Fanpage i jego aktualizacja oraz przygotowanie jednolitej strategii. W ramach oferty podstawowej otrzymujesz jedną płatną kampanię Facebook Ads miesięcznie, która pokaże Tobie już na starcie efektywność naszej agencji.

Pamiętaj, że każdego traktujemy indywidualnie!

Potrzebujesz porady lub konsultacji?

Wyślij do nas zapytanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest:

Pola wymagane