Instagram Marketing

Prowadzenie Fanpage na Instagramie czyli  określenie contentu, publikacja spójnych i dobrych jakościowo zdjęć oraz dobieranie hasztagów a w efekcie zbudowanie szerokiego grona obserwujących będących Twoimi potencjalnymi Klientami.

Instagram to kolejna po Facebooku duża społeczność skupiająca internautów dzielących się swoją codziennością i pasją. Jest też potężną przestrzenią do zwiększania zasięgu Twojej marki i nawiązywania pozytywnych relacji z użytkownikami. Może służyć jako dodatkowy kanał sprzedażowy Twoich produktów. Prowadząc profile na Instagramie używamy tylko i wyłącznie sprawdzonych oraz bezpiecznych metod. Cennik prowadzenia profilu na Instagram jest ustalany indywidualnie.

Cennik

W podstawowym pakiecie tworzymy lub aktualizujemy konto, analizujemy i dobieramy hasztagi. By przyspieszyć proces pozyskiwania obserwatorów przygotowujemy kampanie sponsorowane na Instagramie. Bazą do tworzenia konta stanowią zdjęcia, jeśli je posiadasz to śmiało możemy je wykorzystać, jeśli nie możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia, które wykorzystasz w swoich działaniach online.

Pamiętaj, że każdego traktujemy indywidualnie!

Potrzebujesz porady lub konsultacji?

Wyślij do nas zapytanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest:

Pola wymagane