Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe na FB i Instagramie to świetne narzędzie, z którego wielu restauratorów nadal nie korzysta a które przyspiesza proces pozyskiwania nowych klientów i może skutecznie zwiększyć sprzedaż.

Nie tylko regularność postów i ich wygląd ma znaczenie, ponieważ należy wiedzieć, że Facebook stale obcina zasięgi a publikowane przez Ciebie posty nie trafiają już do wszystkich fanów Twojej strony a jedynie do 2 - 4 procent odbiorców. Czasem nawet niewielka kwota symbolicznych 100 zł może zaowocować mega zainteresowaniem wśród nowych osób. Ważne jednak aby była dobrze przygotowana i trafiała do właściwie dobranej grupy docelowej.

Chciałbyś aby Twoją reklamę przygotował specjalista?

Wyślij do nas zapytanie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest:

Pola wymagane