Misja

Misją TRICK Agencji Social Media jest pomoc dla firm w zakresie komunikacji z Klientami poprzez media społecznościowe. Nasz głowny cel to poznanie potrzeby naszego Klienta a następnie jej zaspokojenie. Na początku ustalamy unikalną koncepcję wykorzystując do tego naszą wiedzę i doświadczenie budowane od 2003 roku z zakresu sprzedaży i marketingu, dając od siebie niebanalne rozwiązania, kreatywne pomysły i 100% zaangażowania.

Wzbudzanie emocji

Podstawą filozofii Trick Agencji Social Media jest przekonanie, że prawdziwe relacje z Klientami przekładające się na zwiększenie sprzedaży powoduje ciągłe budowanie zaufania do ich produktów i usług poprzez komunikowanie się z ich odbiorcami. W biznesie stawiamy na wywoływanie pozytywnych emocji poprzez przekaz wizualny i inteligentne treści budując wizerunek naszego Klienta jako profesjonalisty w swojej dziedzinie. Jako klucz do sukcesu uważamy bycie autentycznym i życie w zgodzie ze sobą.

Inwestycje w rozwój

W epoce nowoczesności i prężnie rozwijających się internetowych i mobilnych technologii komunikacji stawiamy na edukację i ciągły rozwój. Uczestniczymy w szkoleniach z zakresu social media i konferencjach branżowych by stale poznawać nowości dotyczące najważniejszych mediów społecznościowych, by zdobywać inspirację na treści, kampanie reklamowe i by rozumieć trendy, które będą miały znaczenie w najbliższych latach. 

Nasi Klienci

Działamy na terenie województwa mazowieckiego i obsługujemy Klientów głównie z branży HoReCa. Naszymi Klientami są firmy, które nie mają zatrudnionego pracownika na stanowisku specjalisty ds. social media lub specjalisty ds. marketingu a chcą istnieć w mediach społecznościowych bądź planują działania marketingowe i potrzebują wsparcia w tym zakresie.